fbpx

Зв'язатися з нами

Адвокатське об'єднання "Максимальний захист"

Оставьте заявку и мы перезвоним вам в течении 5 минут

Довіртеся професіоналам, зверніться з вашими складними питаннями до нас Ми віримо в Вас і нашу компанію.

Юридична допомога громадянам та бізнесу України

Наші послуги

advokat-po-ugolovnym-delam

Адвокат з кримінального права

Послуги адвоката усім стадіях кримінального провадження. Захист адвоката – один із вирішальних факторів попередження негативних наслідків для Вас. Наші фахівці мають величезний досвід кримінальної практики, що є вирішальним фактором для вибору клієнтами нашого адвокатського об’єднання. Працюючи з нами, ви отримуєте гарантію конфіденційності та збереження адвокатської таємниці.

trudovoe-pravo

Адвокат по трудовому праву

Профессиональная защита Ваших интересов в сфере трудовых правоотношений. Поможем обжаловать незаконные действия работодателя, взыскать заработную плату за период незаконного увольнения или отстранения, а также моральный ущерб.

advokat_po_nasledstvu

Адвокат із спадкових суперечок

Вирішення Ваших питань у сфері спадкового права. Правильно оформимо спадщину, допоможемо правильно написати заповіт, змінити заповіт після його написання, допоможемо у разі, якщо Ви не встигли оформити документи на спадщину вчасно, допоможемо визнати заповіт недійсним, а також у багатьох інших питаннях у сфері спадкового права.

Конкурентні переваги:

1. Конфіденційність

Ми гарантуємо беззастережне дотримання адвокатської таємниці та конфіденційність персональних даних клієнта. У разі потреби ми підписуємо з клієнтом окремий договір NDA.

2. Досвід роботи понад 15 років та команда кваліфікованих спеціалістів

Співробітники нашої команди працюють у адвокатурі вже понад 15 років. За цей час нами набутий безцінний досвід, який ми застосовуємо для вирішення ваших кейсів.

3. Комплексний супровід

На вирішення ваших проблем працює різноспрямована команда, члени якої спеціалізуються на різних галузях права. Завдяки цій особливості ми здатні допомогти клієнту у вирішенні його юридичних питань з різних сфер права.

4. Різносторонній підхід до вирішення проблем та клієнтоорієнтованість

Адвокати не обмежуються лише написанням документів. Колектив адвокатів думає як вирішити проблему використовуючи різні правові методи (залучення фахівців, мозковий штурм, збирання доказів тощо). Ми пропонуємо рішення ситуації клієнта, яке підійде у кожній конкретній ситуації та відповідатиме інтересам клієнта.

5. Оперативне реагування.

Адвокати у кримінальних справах працюють цілодобово та готові виїхати на обшук чи затримання у будь-який час. У кримінальних справах це особливо актуально, адже допомога адвоката, як і лікаря, може знадобитися навіть уночі.

6. Порядний підхід

Ми заздалегідь обговорюємо всіх невідомих з нашими клієнтами, підписуємо договір і завжди діємо в обумовлених рамках. Ви знатимете, як просувається Ваша справа.

7. Глибоке занурення у справу

Наші адвокати не обмежені за часом написання документів. Той чи інший документ готується рівно стільки, скільки необхідно щоб він був правильно підготовлений, а захист був максимальним.

Задоволених клієнтів

560

Виграні справи

570

Звільнених з-під варти

165


Стаж роботи співробітників більше 10 років

Клієнти довіряють нам у найскладніших питаннях, тому що знають, що ми допоможемо їм знизити ризики для бізнесу.


Тільки професіонали

Ми займаємо лідируючі позиції на ринку юридичних послуг, так як надаємо якісний сервіс і цінуємо наших клієнтів.


РОЗУМНА ЕКОНОМІЯ

У нас фіксовані ціни на стандартні послуги, тому ви завжди знаєте, за що платите.


Конфіденційність

На початку роботи ми укладаємо договір про нерозголошення. Ваша приватна інформація не покине меж нашого офісу.

Заявка на консультацію